Genel

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesë


  • Telefon 2: 02 3214677
  • Faksi: 02 3214911
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30
    Sh nga 09:30 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554452459_71.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Употребата на компатибилните тонери и кертриџи е Ваш вистински избор со кој ќе направите заштеда без да направите компромис со квалитетот на печатење. Компатибилните тонери и кертриџи од нашата понуда се до 70% поевтини од соодветните оригинални (ОЕМ) тонери и кертриџи, и постојано се тестираат така што квалитетот на печатење воопшто не се разликува во однос на тој на содветните оригинали.

Имаме постојан лагер на сите стандардни типови на тонери и кертриџи и можеме веднаш да одговориме на секоја Ваша потреба. Како дополнителна вредност, ако Вашите порачки се над 999 ден, Ви нудиме бесплатна достава на потребните тонери или кертриџи до саканата адреса во најкраток можен рок.
më shumë
Retail Price - VAT Included:23.500 MKD

Canon i-SENSYS MF421dw

Retail Price - VAT Included:21.580 MKD

Canon i-SENSYS MF633Cdw

Retail Price - VAT Included:11.990 MKD

Canon i-SENSYS LBP 212 dw

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon i-SENSYS MF512x

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon i-SENSYS MF623Cn

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon imageRUNNER ADVANCE 400i

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon PIXMA G1400

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon i-SENSYS MF416dw

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Canon i-SENSYS MF411dw


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj