Генел

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: Лихнида 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
  • Локација: Хром

  • Телефон 2: 02 3214677
  • Факс: 02 3214911
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 09:30 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554452459_71.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Употребата на компатибилните тонери и кертриџи е Ваш вистински избор со кој ќе направите заштеда без да направите компромис со квалитетот на печатење. Компатибилните тонери и кертриџи од нашата понуда се до 70% поевтини од соодветните оригинални (ОЕМ) тонери и кертриџи, и постојано се тестираат така што квалитетот на печатење воопшто не се разликува во однос на тој на содветните оригинали.

Имаме постојан лагер на сите стандардни типови на тонери и кертриџи и можеме веднаш да одговориме на секоја Ваша потреба. Како дополнителна вредност, ако Вашите порачки се над 999 ден, Ви нудиме бесплатна достава на потребните тонери или кертриџи до саканата адреса во најкраток можен рок.
повеќе
Цена со ДДВ:23.500 ден.

Canon i-SENSYS MF421dw

Цена со ДДВ:21.580 ден.

Canon i-SENSYS MF633Cdw

Цена со ДДВ:11.990 ден.

Canon i-SENSYS LBP 212 dw

Цена со ДДВ:Побарај цена

Canon i-SENSYS MF512x

Цена со ДДВ:Побарај цена

Canon i-SENSYS MF623Cn

Цена со ДДВ:Побарај цена

Canon PIXMA G1400

Цена со ДДВ:Побарај цена

Canon i-SENSYS MF416dw

Цена со ДДВ:Побарај цена

Canon i-SENSYS MF411dw


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи