Гатекс


  • Адреса: Тале Христов 8
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7475 км
  • Локација: позади МВР

  • Факс: 048 430795
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб - Нед од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:Побарај цена

Дрес

Цена со ДДВ:Побарај цена

Дрес

Цена со ДДВ:Побарај цена

Дрес

Цена со ДДВ:Побарај цена

Дрес

Цена со ДДВ:Побарај цена

Дрес

Цена со ДДВ:Побарај цена

Дрес


Видете ги нашите производи на
Мапа

„Летувајте и истражете ја Македонија“ – гласи онлајн кампањата на членовите на Истражувачкото здружение на студенти географи „Природник“. Тие направија ...
сите 43 | | | веќе видена

На тргувањето на „Wall street“ во вторникот беше забележан пораст на најважните индекси, при што Дау Џонс за повеќе од 500 бодови, благодарение на зголемениот ...
сите 12 | | | веќе видена

Претставниците на Москва и Минск го потпишаа договорот со условите за испорака на руска нафта за Белорусија. Белорускиот премиер Роман Головченко изјави дека ...
сите 14 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи