Гарден флора тим


 • Адреса: 15-ти Корпус 40
 • Место: Охрид
 • Локација: во близина на Нептун


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 7 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

  Фоја Ко


  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 152-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7856 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00 • Нед од 08:00 до 14:00

  Градинарскиот и оперативниот центар ФОЈА е компанија која нуди широк асортиман на производи и услуги од областа на хортикултурата.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457007570_19.jpg?t=true&w=300&h=300
  Работиме 6 дена во неделата

  Пинус


  • Адреса: Шишка 77
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7927 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 14:00

  Пинус e градинарски центар кој се занимава со големопродажба и малопродажба на хортикултурни производи и додатоци.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1621322173_7.png?t=true&w=300&h=300

  АД ЕСМ и Владата на Република Северна Македонија остануваат цврсто решени на имплементацијата на т.н. зеленото сценариот во енергетскито сектор во земјата и ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Време зa читање: 4 минути Нашиот пристап не е кои се проблемите, туку, кои се успешните приказни, кои се факторите и кои се најдобрите практики за успех, за ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи