Гаража Гим


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Тетово
 • Локација: До Авто Чајка


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649416951_75.png?t=true&w=300&h=300


  НАШИОТ ПРОЦЕС-УСЛУГА ЗА СИТЕ БРЕНДОВИ НА ВОЗИЛА

  ПРИЕМ

  ДИЈАГНОЗА

  СЕРВИСИРАЊЕ

  ПОЛИРАЊЕ
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи