Гачев


  • Адреса: бул.Партизански Одреди, пазар Буњаковец 18
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км
  • Локација: Дебар Маало, пазар Буњаковец
Дејности:

рибарници


  • Телефон 2: 02 2047513
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00
    Нед од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 106 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 123 | | | веќе видена

Во златарниците сѐ е сјајно и преубаво, но накитот за најголем дел од народот е недостапен. Златно синџирче, нараквица, обетки и прстен некогаш беа ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи