Фурнир Аб


 • Адреса: с.Врапчиште
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7398 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1680596234_82.png?t=true&w=300&h=300


  Furnir AB е компанија со богато искуство во производството на мебел, од самиот почеток на својата работа во 2005 година. Од тогаш, ние сме посветени на создавање на квалитетни и елегантни решенија, приспособени според потребите и стилот на нашите клиенти. Во нашата работа се држиме до највисоките стандарди на квалитет, што гарантира дека нашите производи се долготрајни и функционални.

  Услуги
  • ПРОИЗВОДСТВО И ПРОДАЖБА НА ЕКСКЛУЗИВЕН МЕБЕЛ
  Ексклузивен мебел кој го трансформира вашиот простор во домот од Вашите соништа - произведен со прецизност и внимание. Застапници сме на неколку брендови од Турција.

  • ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА МЕДИЈАПАНСКИ ВРАТИ
  Зачувајте го стилот на вашиот дом со нашите квалитетни медијапански врати, достапни во различни бои и дизајни.

  • УСЛУГИ ЗА КРОЕЊЕ НА ПЛОЧЕСТИ МАТЕРИЈАЛИ
  Нашите професионални услуги за кроење на плочести материјали ќе Ви овозможат да ги добиете точно наречените димензии за персонализирано решение при обработка на дрвени материјали.

  Креирајте совршен удобен простор со нашите решенија, изработени од квалитетни материјали за незаборавен стил и комфор. Нашите производи се разработени со фокус на комфорот, со ексклузивен стил и квалитетен дизајн. Посветени сме да креираме мебел што ги задоволува потребите и очекувањата на нашите клиенти.

  За повеќе информации контактирајте не на телефонот 070 875092, нашиот тим ви на раполагање.


  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи