Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
 • Куманово
 • Тетово
Повеќе филтриПомалку филтри

Фурни за печење месо (печењари) по градови

Битола Куманово Охрид Прилеп Скопје Тетово

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Фурни за печење месо (печењари)

Златно прасе


 • Адреса: Александар Здравкоски 26
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈10662 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Те Едони


 • Адреса: Илинденска 104
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈10662 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кумановка


 • Адреса: Браќа Рибар 1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

М-Прасечко


 • Адреса: Столарска 1-б
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Печено Пиле


 • Адреса: Браќа Миладиновци 20
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10749 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Печено Пиле


 • Адреса: 4-ти Ноември 40
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сити чикен


 • Адреса: Цветан Димов 192
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сити чикен


 • Адреса: 11-ти Октомври 62
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сити чикен


 • Адреса: бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10735 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тазе Пиле


 • Адреса: Пелагонија 2
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тони пром


 • Адреса: с.Горно Коњаре
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10681 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Стопанската комора бара преиспитување на мерката за замрзнување на цените на пијалоците. Здружението за земјоделство и прехрабмена индустија при Стопанската ...
сите 236 | | | веќе видена

Заменик-претседателот на Владата задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи во денешното обраќање на свеченоста по повод прославата на 75-годишнината на „Раде ...
сите 66 | | | веќе видена

Ирската авиокомпанија со попуст Рајанер најави дека значително ќе го намали бројот на летови оваа есен поради доцнење на нарачаните авиони Боинг, пренесува ...
сите 33 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи