Купувајте на попуст во 144 места преку целата година!

 

Искористете 144 купони за попусти до - 40% во новата Златна книга 2016/17.

 

Книгата може бесплатно да ја добиете во сите салони на Телеком, или во канцеларијата на Р3 Инфомедиа.

 

Во книгата освен нови и обновени податоци, ќе добиете и 144 купони (од перфорираните страни на книгата), кои ви овозможуваат заштеди до -40% кога купувате преку цела година за:

 

 

Купоните може да ги симнете и во електронска верзија на следниов линк.

   

 


Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи