ФС Куртиши

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Љуботенска 116
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7819 км

  • Телефон 2: 070 507384
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1542290135_52.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи