Фрут ленд


  • Адреса: бул.Јане Сандански 40
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км
  • Локација: Позади училиште ,,Љубен Лапе''

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи