Фриго-терм-МК


  • Адреса: Младинска 213
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈9555 км
  • Локација: кај ОУ Никола Вапцаров

  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика, Марко Бислимоски во вторник ќе претседава со Состанокот на бордот регулатори на Енергетската заедница, ...
сите 33 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи