Фрагмент комуникации

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Јане Сандански 56-1/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км

  • Телефон 2: 02 2450133
  • Факс: 02 2450826
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/e56495362ac1973979bda0401d1ce69d.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Фрагмент Комуникации е компанија која во Македонија и регионот нуди високо квалитетни услуги во делот на изнајмувањето на опрема за симултан превод, аудио опрема, видео и презентациска опрема, како и разни услуги во делот на организирање и супервизирање на најразлични настани (семинари, конференции, обуки, конгреси итн.)

Услуги:
• Конференциска опрема
• Безжична опрема за симултан превод
• Видео конференциска опрема
• Информатичка опрема
• Преведувачки услуги

Секогаш на нашите клиенти делуваме консултантски, со цел да се обезбеди и реализира вистинското барање за потреба на клиентите, ова секако го потврдува и големиот број на задоволни клиенти.

Настани со квалитет на највисоко ниво!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи