Фото Видео - Премиум Продукција

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: 16-та Mакедонска Бригада 4/2-3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10685 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1714388016_77.jpg?t=true&w=300&h=300


Во нашето студио ја разбираме моќта на фотографијата. Тоа не е само слика; тоа е приказна замрзната во времето, богатство што доловува емоции, убавина и автентичност. Без разлика дали се работи за прослава, семеен портрет или фотосесија, ние сме специјализирани да ја трансформираме вашата визија во реалност.

Фотографираме / снимаме:
- Свадбени прослави
- Родендени
- Фотосесии
- Матури
- Крштевки
- Разни настани, документарни филмови и слично
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи