Фортуна груп

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Бул.Борис Трајковски 274
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км
  • Локација: спроти втора капија на Охис

  • Факс: 02 3109001
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30Слика од локација

Фото и видео галерија

Фортуна груп е одговорот за секој градежен инвеститор кој е во потрага по фирма која може да ги снабди со сите примарни и секундарни градежни материјали од надворешна опрема за вода до најмала завртка.

Фортуна груп е приватна компанија основана во 1992. Денес е една од најголемите трговски компании во Македонија во нејзиниот сектор. Фортуна е сопственик на деловен простор од 2500 квадратни метри на отворено и 800 квадратни метри затворен трговски простор. Освен тоа Фортуна има своја дистрибуциона мрежа од неколку возила за директна услуга на клиентите. Моментално имаме 30 вработени во Фортуна во два сектора за продажба.

Како последица на нашите убедувања нашите најголеми клиенти се најголемите компании од градежната индустрија, дрвената индустрија, металната индустрија, прехрамбрената индустрија и компании за монтирање.
повеќе

Постови

FORTUNA GRUP

❗ФОРТУНА ГРУП ви нуди широк спектар на производи од компанијата AVK во областа на противпожарна зашт ...

FORTUNA GRUP

Фортуна Груп е приватна компанија формирана во 1992 година. Денес една од најголемите трејдинг компа ...

FORTUNA GRUP

Фортуна Груп е приватна компанија формирана во 1992 година. Денес една од најголемите трејдинг компа ...

FORTUNA GRUP

❗Во ФОРТУНА ГРУП можете да се снабдите со голем избор од италијанските производи на SaMi plastic. По ...

FORTUNA GRUP

🏬 бул.„Борис Трајковски“ бр. 274(спроти втора капија Охис), 1000 Скопје📞+ 389 2 3175 175 📧info@fo ...

FORTUNA GRUP

Фортуна Груп е приватна компанија формирана во 1992 година. Денес една од најголемите трејдинг компа ...

FORTUNA GRUP

✔️ФОРТУНА ГРУП ви нуди избор од неколку турбини за мали хидроелектрани од светската компанија BFL. В ...

FORTUNA GRUP

✔️Повелете во Фортуна Груп и снабдете се со санитарната керамика Connect oд Ideal Standard👉Повеќе и ...

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи