Formula 95
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Novus-trejd


  • Adresa: Boris Trajkovski 4/29-b, zona e servimit jug
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

  <p>Zgjedhni paketin përkatës të produkteve për automjetin tuaj, nga pakot e listuara në vazhdim të kësaj faqeje dhe pastaj kurseni deri në XX%.</p>

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574776303_53.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Olimpia IL


  • Adresa: Rr.Industriale p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7821 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 18:00

  Historia e këtij biznesi lokal filloi në vitin 2000 kur Ixhet Abdurahmani dhe i ndjeri Bilal Lika vendosën të hapnin një biznes për të nderuar dritaret e makinave të markave të ndryshme. Secili nga fillimi i biznesit ka një qëllim afatshkurtër dhe afatgjatë, natyrisht që këta ishin themeluesit e këtij biznesi. Këto dy lloje të synimeve janë padyshim të arritura, duke fituar besimin e klientit, cilësinë dhe padyshim mbijetesën në këtë biznes. Pra, këtu jemi 19 vjet më vonë me arritje të mëdha.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574342891_9.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Edel-prom


  • Adresa: Bosnja dhe Hercegovina 9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

  Servisi për auto qelq Edel Prom – Shkup, është prezent në tregun Maqedonas më shumë se 20 vite dhe u bë konkurent kryesor për shitje, montim, riparim dhe përfaqësim të auto qelqit (shofer shajbna) sipas çmimeve më të lira nga prodhues me renome siç janë Pilkington-Angli, Hirschler-Hungari, Olimpia – Turqi.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/91fd0bec377134c39d0cd298fc28800e.jpg?t=true&w=300&h=300
  Transport publikWi-Fi Zonë

  Orbita Kompani


  • Adresa: nr.516 rr.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Orbita Company është një kompani për importin, shpërndarjen dhe instalimin e të gjitha llojeve të syzeve për kamionë dhe autobusë.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1429792708_53.jpg?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Ковид-19 влијаел на промената на потрошувачите навики на македонските е-купувачи и 36 проценти од нив го зголемиле обемот на онлајн купување. Од почетокот на ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Ставот на Владата е дека се уште не е дојдено времето за полициски час и дека мерките кои се донесени од здравствен аспект даваат резултат, но ја следиме ...
  сите 226 | | | веќе видена

  Ова е тоа еден чекор напред три назад, додека се фалат со субвенции за дел од домаќинствата или посадени дрва, демек работат на случајот – аерозагадување, ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj