Forma

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Prozorska 13
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7862 км
  • Lokacioni: Строг центар

  • Telefon 2: 072 316073
  • Faksi: 031 414044
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1509713087_63.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

FORMA është firmë familjare e themeluar në vitin 1991, e cila pas nëntëmbëdhjetë vitesh ekzistencë u emërua si udhëheqëse në fushën e kodimit industrial, markimit dhe kontrollin e tregut Maqedonas.
Me rrjetin e partnerëve të sajë të kompanive të njohura botërore: Videojet Technologies International, Willett International, Carl-Valentin Gmbg, Korthofah, SIC Marking è Prisma Industriale, ofron një gamë të gjerë të zgjidhjeve për kodim, markim dhe kontrollin e industrisë, duke përfshirë:
- Videojet Technologies - SHBA me kompaninë e saj motër Willett International dhe Marsh është prodhuesi më i madh në botë të pajisjeve për markim të produkteve pakontakt.
- Valentin Carl - Gjermania është prodhues i transferimit-termik printera për etiketat dhe sistemet e etiketimit.
- Kortho - Holanda është prodhues i sistemeve për markim kontakt.
- SIC Marking - Franca është prodhues kryesor botëror i pajisjeve për markim gjat rrugës së gdhendjes së drejtpërdrejtë në materialin nga një gjilpërë me goditje.
- Prisma Industriale është prodhues kryesor italian e detektorëve të metalit për të kontrolluar prodhimtarisë dhe zbatimin e sistemit HACCP.

Në vitet e fundit erdhi deri ne ekstension të vërtetë të aplikimit të pajisjeve tona në të gjitha degët e industrisë. Klientët tanë përdorin për të përmirësuar cilësinë e produkteve, për të përforcuar kontrollin me shënimin e datës, kohën, numrin serik, deklaratën e eksportit, etiketë dhe shënjestra tjera dhe shenja si për shembull. AFATI I PËRDORIMIT DERI.
Gjithashtu pajisjet që ofrojnë paraqesin parakusht themelorë për marrjen e çertifikatave ISO dhe HACCP.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Polyester and satin labels

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Paper and polyester labels

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Anti-static ribbons

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wolke M600 basic printer

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Videojet 2310 2320 2330

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ep7 - Portable system for marking

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Videojet 1710

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Videojet 6210

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Dataflex +

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Valentin Micra series printer

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Valentin Vita series printer

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Valentin Compa series printer


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj