Фондација Рето Надеж


  • Адреса: ул.1, с.Батинци 220
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10694 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Од денеска нема повеќе гарантирани цени на производите во маркетите. Како што порача претходно вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи, секое ...
сите 108 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Европската централна банка веројатно нема сериозно да разговара за намалување на каматните стапки пред јуни, изјави членот на ...
сите 27 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи