Фонд за здравствено осигурување-Кавадарци


  • Адреса: Тиквешки Бранители (ЈНА) 11
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈10763 км
  • Локација: до А.Д. Славеј
Дејности:

фондови/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Трошоците на живот во јули во однос на јуни годинава во државава се зголемени за 1,9 проценти, а цените на мало за 2,5 проценти. Споредено со јули лани, ...
сите 141 | | | веќе видена

Фиксниот курс на денарот дава стабилност на граѓаните, фирмите и компаниите во отплатата на нивните кредити врзани за еврото, а исто така влијае да се избегнат ...
сите 53 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи