Фонд на ПИОМ(одредување на работа способност)


  • Адреса: Варшавска б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км
  • Локација: Тафталиџе 1, карши Ѓорѓи Димитров

  • Телефон 2: 02 3065215
  • Факс: 02 3065223
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

„Донесена е Одлука со која се определува највисока трговска маржа во висина од најмногу до 10 отсто во трговијата со огревно дрво од даб, огревно дрво од бука ...
сите 52 | | | веќе видена

Расте интересот и барањата за промена на броилата. Граѓаните очекуваат фотоволтаиците на покривите на нивните домови магично да им го решат проблемот со ...
сите 32 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи