Физио медика

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Гоце Делчев 12
  • Место: Кочани
  • Оддалеченст: ≈10736 км
  • Локација: Градски пазар

  • Телефон 2: 078 285002
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1490014800_16.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Физио медика e специјалистичка ординација по физикална медицина и рехабилитација.

Услуги:
• Електротерапија
• Кинезитерапија
• Термотерапија
• Хелиотерапија
• Магнетотерапија
• Ласертерапија
• Остеопороза
• Инхалации
• Масажа
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи