Фитосанитарна гранична инспекција на граничен премин-Делчево


  • Адреса: Граничен премин-Делчево
  • Место: Делчево
Дејности:

инспекторати


  • Телефон 2: 070 409859
  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


На 18 јуни е најавен голем протест од страна на ВМРО-ДПМНЕ, впрочем една од причините е економијата. Покрај многубројните причини затоа што ВМРО-ДПМНЕ се ...
сите 99 | | | веќе видена

Електрани на Македонија со нов долг кон ЕБОР од 100 милиони евра за покривање на криминалот кои оваа неспособна и криминална власт на СДСМ и ДУИ го прави во ...
сите 87 | | | веќе видена

Првите објавени финансиски извештаи на еден од мега ланците ги урниса акциите на сите конкуренти, а тоа го потопи барометарот S&P; 500 , а по принципот ...
сите 58 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи