Фил-кас

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Климент Охридски б.б.
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7544 км
  • Локација: до терминалот, патот за Валандово

  • Телефон 2: 078 440157
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Фил-кас е компанија која врши откуп на секаков вид на метал, стари автомобили, акумулатори и слично.
Исто така, врши превземање на отпадот и селекција.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи