Fenix Nova

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Illinden 97-1/4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10683 км
  • Lokacioni: спорти паркингот АБЦ до поранешна Американска Амбасада

  • Telefon 2: 089 077777
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579271739_18.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Nova Office во целост ги покрива сите Ваши потреби за општ канцелариски материјал. Ние во целост ги разбираме различните потреби на секоја канцеларија, затоа обезбедивме палета на производи за да се задоволи секое барање. Внимателно избравме производи по најповолни цени прилагодени на Вашата канцеларија согласно стандарди и потрошувачките навики во Р. Македонија.

Вашиот личен бизнис асистент е тука да го слушне Вашето барање и професионално да одговори на Вашата канцелариска потреба.

Во нашата палета на производи ќе добиете продукти за:

1.АРХИВИРАЊЕ – РЕГИСТРАТОРИ, CLEAR BOOK (ПАПКА СО УР ФОЛИИ), ПАПКА СО МЕХАНИЗАМ, ПАПКА СО ЛАСТИК, ПАПКА СО КОПЧЕ, УР ПАПКА, Л ПАПКА, РАЗДЕЛНИК, КЛИПБОРД, МЕМО СТИК.
2.ПЕНКАЛА, МОЛИВИ, ТЕКСТ МАРКЕР, ПЕРМАНЕНТЕН МАРКЕР, МАРКЕР ЗА БЕЛА ТАБЛА
3.ХЕФТАЛИЦА, ХЕФТИГЛИЦИ, СПОЈУВАЛКИ, ОДХЕФТУВАЧ, ПЕРФОРАТОР
4.КАЛКУЛАТОРИ
5.КАНЦЕЛАРИСКИ ДОДАТОЦИ – СИТЕН КАНЦЕЛАРИСКИ МАТЕРИЈАЛ
6.КОМПЈУТЕРСКА ГАЛАНТЕРИЈА - ТАСТАТУРА И МАУС, CD&DVD, POWER BANK
7.РЕКЛАМЕН МАТЕРИЈАЛ – МОЖНОСТ ЗА ПЕЧАТЕЊЕ НА СОПСТВЕН ДИЗАЈН, ЛОГО, ТЕКСТ
më shumë
Retail Price - VAT Included:380 MKD

Set with organizer for utensil PVC ...

Retail Price - VAT Included:1.490 MKD

Backpack EDISON Pink Hearts 44x30cm

Retail Price - VAT Included:550 MKD

STARPAK Cute Cats Rules Toiletry Ba ...

Retail Price - VAT Included:190 MKD

Giotto 1/12 Cera Oil Crayons

Retail Price - VAT Included:280 MKD

Tempera colors Deli EC11-12, 1/12, ...

Retail Price - VAT Included:1.790 MKD

Backpack SPIDERMAN with wheels 42x2 ...

Retail Price - VAT Included:1.390 MKD

Ранец EDISON Boy Dinosaur 41x29cm

Retail Price - VAT Included:390 MKD

Metal Book Holder/Stand, Yalong (mo ...

Retail Price - VAT Included:1.580 MKD

Backpack STREET 30×14.8×42.5cm

Retail Price - VAT Included:850 MKD

STARPAK Lei Dhalia Backpack


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhjaFoto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj