Fenix Nova

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Illinden 97-1/4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
  • Lokacioni: спорти паркингот АБЦ до поранешна Американска Амбасада

  • Telefon 2: 089 077777
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579271739_18.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Повеќе од 2000 модели на компатибилни и оригинални тонери за HP, Canon, Samsung, Xerox, Lexmark, Kyocera, Oki, Epson, Konica Minolta, Panasonic, Toshiba, Ricoh, Lenovo

Заштедете до 85% од трошоците за принтање со компатибилните тонери Nova Print.

Тонерите Nova Print се произведени според највисоките стандарди со цел да овозможат максимален квалитет на принтот на текст и слика. Секој тонер го има истиот капацитет на испринтани страни како и оригиналниот тонер.

Од ласерски до инкџет пречатари, опфаќаме модели на тонери и кертриџи кои се наоѓаат во нашиот магацин и се подготвени за испорака наредниот ден.
Тонерите се произведени согласно меѓународните стандарди:

1.ISO 9001 СЕРТИФИКАТ ЗА “СИСТЕМ ЗА УПРАВУВАЊЕ СО КВАЛИТЕТ”
2.ISO 14001 СЕРТИФИКАТ ЗА „СИСТЕМ ЗА УПРАВУВАЊЕ СО ЗАШТИТА НА ЖИВОТНАТА ОКОЛИНА“
3.ISO 19758 – СЕРТИФИКАТ КОЈ ГО ПОТВРДУВА БРОЈОТ НА ОТПЕЧАТЕНИ КОПИИ ВО БОЈА СО 5 % ПОКРИЕНОСТ НА СТРАНА
4.ISO 19752 – СЕРТИФИКАТ КОЈ ГО ПОТВРДУВА БРОЈОТ НА ОТПЕЧАТЕНИ ЦРНО-БЕЛИ КОПИИ СО 5 % ПОКРИЕНОСТ НА СТРАНА
5.ISO 11798 СЕРТИФИКАТ ЗА “АРХИВАБИЛНОСТ”
më shumë
Retail Price - VAT Included:380 MKD

Set with organizer for utensil PVC ...

Retail Price - VAT Included:1.490 MKD

Backpack EDISON Pink Hearts 44x30cm

Retail Price - VAT Included:550 MKD

STARPAK Cute Cats Rules Toiletry Ba ...

Retail Price - VAT Included:190 MKD

Giotto 1/12 Cera Oil Crayons

Retail Price - VAT Included:280 MKD

Tempera colors Deli EC11-12, 1/12, ...

Retail Price - VAT Included:1.790 MKD

Backpack SPIDERMAN with wheels 42x2 ...

Retail Price - VAT Included:1.390 MKD

Ранец EDISON Boy Dinosaur 41x29cm

Retail Price - VAT Included:390 MKD

Metal Book Holder/Stand, Yalong (mo ...

Retail Price - VAT Included:1.580 MKD

Backpack STREET 30×14.8×42.5cm

Retail Price - VAT Included:850 MKD

STARPAK Lei Dhalia Backpack


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhjaFoto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj