Фалкон


  • Адреса: с.Куклиш б.б.
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7972 км

  • Телефон 2: 034 324206
  • Факс: 034 331961
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Ковид-19 влијаел на промената на потрошувачите навики на македонските е-купувачи и 36 проценти од нив го зголемиле обемот на онлајн купување. Од почетокот на ...
сите 78 | | | веќе видена

Ставот на Владата е дека се уште не е дојдено времето за полициски час и дека мерките кои се донесени од здравствен аспект даваат резултат, но ја следиме ...
сите 224 | | | веќе видена

Ова е тоа еден чекор напред три назад, додека се фалат со субвенции за дел од домаќинствата или посадени дрва, демек работат на случајот – аерозагадување, ...
сите 39 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи