Evropa Gumi

ParkingE lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesëQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 18
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км

  • Telefon 2: 02 3217913
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507202335_97.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Brendi kryesorë dhe më i rëndësishmi të cilin 7 vite, ne e përfaqësojmë me krenari në këtë treg, është prodhuesi Holandez VREDESTEIN.

Brendet tjera të cilat i importojmë dhe i ofrojmë janë: sete komplete të prodhimeve të BRIDGESTONE që don të thotë dhe FIRESTONE dhe DAYTON si dhe MICHELIN me KLEBER dhe KORMORAN.

Në hartim të objektit për shitje gjindet edhe servisi në të cilin nxjerren edhe një varg operacionesh të nevojshme me pneumatikë :

- montimin dhe çmontimin e gomave;

- balansimin e gomave;

- rregullimin me makinë të fellnave;

- fryerjen e pneumatikëve me AZOT.
më shumë
32%save
Retail Price - VAT Included:5.415 MKD3.682 MKD

Winter Tyres Bridgestone LM001 195/ ...

30%save
Retail Price - VAT Included:8.330 MKD5.831 MKD

Зимски гуми Bridgestone LM001ЕVO 20 ...

30%save
Retail Price - VAT Included:5.245 MKD3.672 MKD

Зимски гуми VREDESTEIN SNOWTRAC 5 1 ...

30%save
Retail Price - VAT Included:3.890 MKD2.723 MKD

Winter Tyres Firestone WH3 175/65R ...

30%save
Retail Price - VAT Included:3.760 MKD2.632 MKD

Winter Tyres Dayton DW510E 195/65R ...

30%save
Retail Price - VAT Included:4.500 MKD3.150 MKD

Winter Tyres Dayton DW510E 205/55R ...

30%save
Retail Price - VAT Included:4.500 MKD3.150 MKD

Зимски гуми FIRST STOP FSTWIN2 195/ ...

30%save
Retail Price - VAT Included:3.220 MKD2.254 MKD

Winter Tyres Dayton DW510E 175/65R ...

26%save
Retail Price - VAT Included:3.150 MKD2.331 MKD

Winter Tyres Dayton DW510E 155/70R ...

26%save
Retail Price - VAT Included:5.150 MKD3.811 MKD

Зимски гуми FIRESTONE WINTERHAWK 3 ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj