Evropa Gumi

ParkingE lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesëQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 18
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10688 км
  • Lokacioni: пред Лук Оил, поранешен сервис на Мазда

  • Telefon 2: 02 3217913
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507202335_97.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Në qendrën tonë të shërbimit mund të gjeni produktet e markës me famë botërore BRIDGESTONE dhe nënmarkat e saj FIRESTONE dhe DAYTON, të gjitha të prodhuara në fabrikat BRIDGESTONE në të gjithë Evropën ose Japoninë. Gomat e cilësisë së lartë të VREDESTEIN të prodhuara vetëm në Holandë dhe të dizajnuara nga shtëpia italiane e dizajnit Giugiaro Design, si dhe goma nga prodhues të tjerë kryesorë.

Pervec gomave, ne showroom-in tone mund te gjeni rima alumini nga prodhuesi italian MAK dhe TSW, bateri, vajra motori dhe filtra, si dhe te merrni nje sherbim te shpejte per automjetin tuaj te pasagjereve, duke kontrolluar dhe nderruar sistemin e frenimit dhe lubrifikimit, perpara dhe kurthi i gjeometrisë së pasme.

Si pjesë e objektit të shitjes, ekziston edhe një shërbim në të cilin kryhen një sërë operacionesh të nevojshme në lidhje me gomat:
• Montimi dhe çmontimi i gomave
• Balancimi i gomave
• Drejtim makinerie i rripave
• Pompimi i gomave me Azot

Përveç markave të përmendura të gomave, nëse është e nevojshme, ne mund t'ju ofrojmë çdo gjë që ju nevojitet.
Na kontaktoni në telefonin 02 2720022. Lëreni ekipin tonë të ekspertëve të kujdeset për ju.
më shumë
Retail Price - VAT Included:4.200 MKD

Целосезонска гума 205/55R16 PETLAS ...

Retail Price - VAT Included:5.800 MKD

Зимска гума 205/55R16 FIRESTONE WH4

Retail Price - VAT Included:3.800 MKD

Зимска гума 195/65R15 FIRESTONE WH4

Retail Price - VAT Included:3.300 MKD

Целосезонска гума 175/65R14 PETLAS ...

Retail Price - VAT Included:2.900 MKD

Зимска гума 175/65R14 PETLAS SNOWMA ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj