Еврометал

ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Раде Кратовче 10
  • Место: Виница
  • Оддалеченст: ≈10748 км

  • Телефон 2: 071 236724
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603783734_03.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Еврометал ДОО е компанија која се вбројува меѓу водечките компании во источниот дел на републиката. Се занмава со изработка и монтажа на секаков тип градби од челични профили, кровопокривачки и браварски работи.

Во текот на 15 годишното работење на пазарот за челчни конструкции, ЕВРОМЕТАЛ ДОО е докажана компанија со многубројни завршени проекти и задоволни клиенти позади себе. Опременоста со сопствен производен погон, механзација, добро обучен кадар, стручен менаџмент, принципелност, иноватвност и поволни цени се одлики на ЕВРОМЕТАЛ кој ја позиционираат високо во градежната индустрија.

Дејност на компанијата представува изработката и монтажа на челични конструкции за индустриски објекти (производни хали, магацини, логистички центри), деловни објекти (бензински пумпи, продажни салони, сервисни работилници), покривачки, фасадерски и лимарски работи со панелни полиуретански системи или профилирани, пластифицирани лимови.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи