ЕВН Македонија КЕЦ Скопје Ѓорче Петров


  • Адреса: ул.1409 бр.1 Ѓорче Петров
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7419 км

  • Факс: 02 45891

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/20eed5c2056e1434c5b5dfe0e1ce2dcf.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Наплатни пунктови:

Наплатен пункт 1: Лука Геров бб. (во склоп на КЕЦ)
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи