Евгенија план

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Моша Пијаде б.б.
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7863 км
  • Локација: Моша Пијаде уште на југ, во објект Самец од источна страна

  • Факс: 031 430660
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00Фото и видео галерија

Евгенија план е компанија која врши проектирање, ревизија, надзор и изградба на објекти од нискоградба и високоградба.

• Колективни станбени и станбено деловни згради
• Индивидуални станбени згради
• Градски улици
• Фекални градски канализации
• Резервари за вода
• Прочистителни станици за питка и фекална вода
• Регулација на речни корита
• Стопански објекти, сали, магацини, учипишта, павиљони...
• Проценка на пазарна вредност на недвижен имот
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи