EVB Glass

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.3, f.Arnaki 95
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10678 км
  • Lokacioni: Стар пат Скопје – Тетово – блиско бензинската ОКТА

  • Telefon 2: 070 230809
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583755341_67.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

ЕВБ Гласс
EVBGlass është kompani që merret me qelqin dhe përpunimin dhe punën përfundimtare të tij. Parimet tona janë cilësia, besueshmëria, saktësia dhe dizajni që nga fillimi, e deri më sot, gjë që na lejon të mbijetojmë në treg, dhe të afrojmë aplikimin dhe cilësinë e xhamit me standardet botërore.

Ne kemi një përzgjedhje të madhe të llojeve të xhamave dhe pasqyrave, të cilat i përpunojmë në disa mënyra. Bëjmë prerje kompjuterike, lustrim konte, fazetim, laminim, shpim, përpunim, dizajnim xhami, ngjitje në disa mënyra, prodhim termopani etj.

Objekti i punës dhe biznesit ka një sipërfaqe prej më shumë se 1000m2, ku zhvillohet i gjithë procesi i punës dhe ndodhet hapësira e magazinës. Është pajisur me makineri moderne për përpunimin e qelqit nga prodhues të njohur botërorë, të cilët janë lider në fushën e tyre.

Ekipi i punonjësve përbëhet nga staf i përzgjedhur saktësisht me përvojë, të gatshëm dhe profesionalë, të cilët përpiqen me të gjithë potencialin e tyre të arrijnë normat e cilësisë dhe saktësisë në punë.

Produktet dhe shërbimet:
•Xham termopan
• Xham Stopsol
• Xham kimik me peskarë
• Xham Parsol
• Pasqyra
• Xham i lëmuar
• Xham i kornizuar
• Xham dekorativ

Misioni ynë është të afrojmë potencialin e plotë të qelqit me arkitekturën në Maqedoni dhe të kënaqim të gjitha shijet e konsumatorëve, sigurisht edhe ato më të përzgjedhura.

Na kontaktoni në telefonat 070 588086 dhe 070 230809 për të gjitha pyetjet dhe informacionet tuaja, ekipi ynë është në dispozicionin tuaj.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj