ЕВБ Гласс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.3, с.Арнакија 95
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10678 км
  • Локација: Стар пат Скопје – Тетово – блиско бензинската ОКТА

  • Телефон 2: 070 230809
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583755341_67.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ЕВБ Гласс
ЕВБГласс е компанија која се занимава со стакло и негова обработка и дообработка. Нашите начела се квалитет, сигурност, прецизност и дизајн од самиот почеток, па се до денес, што ни овозможува да опстоиме на пазарот, а примената и квалитетот на стаклото да го приближиме до светските стандарди.

Имаме голем избор на видови стакла и огледала, и истите ги обработуваме на повеке начини. Ние вршиме компјутерско сечење, кантполирање, фазетирање, ламинирање, бушење, пескарење, дизајнирање на стаклото, лепење на повеке начини, изработка на термопан и.т.н.

Работниот и деловен објект се простира на повеќе од 1000м2, каде што се одвива целиот процес на работа и се наоѓа магацинскиот простор. Опремен со најсовремени машини за обработка на стакло од истакнати светски производители кои се лидери во својата дејност.

Тимот на вработени е составен од прецизно одбран искусен, спремен и стручен кадар, кој се стреми со целиот свој потенцијал да ги достигне нормите на кавалитет и прецизност во работата.

Производи и услуги:

• Термопан Стакло
• Стопсол Стакло
• Пескарено Хемиско Стакло
• Парсол Стакло
• Огледала
• Лакобел Стакло
• Калено Стакло
• Орнаментно Стакло

Нашата мисија е да го доближиме полниот потенцијал на стаклото во архитектурата во Македонија и да ги задоволиме сите вкусови на потрошувачите, секако и на оние најприбирливите.

Контактирајте не на телефоните 070 588086 и 070 230809 за сите ваши прашања и информации, нашиот тим ви стои на располагање.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи