Еуропеан плантс

Паркинг

  • Адреса: с.Прељубиште
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7400 км

  • Телефон 2: 071 327542
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Набавен е гас од „Макпетрол” за цел декември за потребите на топланите во Скопје, а за декември е потпишан и договор за користење на топлинската енергија од ...
сите 128 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи