Еуропап

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Србија 1-1/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: Цементара

  • Телефон 2: 070 377404
  • Факс: 02 2460141
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1592209766_29.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Еуропап е компанија која во делот на профисионалната хигиена работи во три земји - Македонија, Словенија и Србија. На македонскиот пазар ги застапува трговските марки TORK, CELTEX, FRIPA, BUZIL, BECKER, TTS.

Производи:
• Санитарии
• Професионални хемиски средства
• Професионална опрема за чистење
• Озонирање и биодезинфекција

Еуропап во Македонија успешно работи од 2008 година. Опслужува повеќе од 500 големи и 2000 средни и мали корисници.

Визија и цели на нашата фирма се:
• Економично постигнување на висок степен на хигиена и сигурно здравје за сите корисници.
• Да се понуди на купувачите се на едно место по поволни цени.
• Да се биде фирма која нуди високо квалитетни производи и услуги во сите правци на делување за доброто на нашите клиенти.
• Да се биде водечка фирма во дистрибуција на санитарно хигиенски артикли, препознатлива по својот партнерски пристап до купувачите.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Моп крпи


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи