Еуромер

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.2 бр.6, нас.Илинден
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7434 км
  • Локација: Илинден

  • Телефон 2: 071 607619
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536827847_36.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Еуромер
Еуромер е компанија која се занимава со израбока на споменици од мозаик мермер и гранит, како и производство и изработка на производи од мермер и гранит.

Производите од мермер и гранит се со докажан квалитет!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи