Еуродоор ком

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Бурса 64/б
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7482 км
  • Локација: комплекс Фрижидери

  • Телефон 2: 047 253321
  • Факс: 047 253321
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00
    Саб од 08:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/bef3981564af58028ccf4b1dc0ce3b28.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Еуродоор ком e компанија која се занимава со автоматизација на влезови. Фирмата Еуродоор во своето 16 годишно работење може да се пофали како име синоним на автоматски врати во Македонија, зад што стои и нашата референца. Застапници сме за шведската фирма Besam, која е водечки производител на автоматски врати во светот, исто така имаме и Италијански производ на автоматска врата.

Нашата фирма истовремено поседува:
• Mобилни екипи на специјално обучени монтери и сервисери.
• Возила за достава, комби и сервисни автомобили.
• Голем магацин на оргинални резервни делови за сите наши производи.
• Современа техничка служба за потполна подршка за сите наши сегашни и идни клиенти.
• Сервис 24/7

Фирмата поседува стручни кадри кои можат да го решат секој предизвик, а со тоа се обезбедува услов за примена на напредни современи технички решенија за долготрајно користење на нашите производи. Операторите имаат висок квалитет и ги задоволуваат строгите и највисоките барања на Европската Заедница. Ги имаат сите видови на безбедносни сертификат и согласно на производи од Европска Унија. Имаме изведено повејќе од 730 врати во нашата држава и надвор од овој тип.

Ако сакате на други да им отворите врата, мора да сте чекор пред нив. Ви нудиме, продажба, монтажа и 24 часовна сервисна служба за автоматски врати. Ви стоиме на располагање за сите дополнителни информации.

Вашите барања + нашето искуство и идеи = обострано задоволство.
Реномираните македонски фирми кои работат со нас се наша најдобра препорака.
Проверете и сами зошто нашето лого гласи!

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи