Еуро Креатив


  • Адреса: Маршал Тито 159
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: Патот за с.Радолишта

  • Телефон 2: 046 550143
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1696920843_71.jpg?t=true&w=300&h=300


Салонот за керамика, гранит и санитарија Еуро Креатив постои од 2008-та година. Главната цел беше да понудиме производи и услуги со највисок квалитет. На почетокот, компанијата го разви својот бизнис на мал простор. Но, правилното управување ја направи компанијата доста успешна на пазарот каде што работи и од година во година е со постојан голем пораст. На крајот на 2020 година, е присутен на целиот македонски пазар.

Го цениме квалитетот и посветеноста на клиентите и имаме едноставна цел да ги обезбедиме најдобрите и најсоодветните решенија за потребите на секој клиент. Со богата колекција на производи и посветен тим, горди сме што нудиме исклучително искуство во помагањето на клиентите да ги изградат и подобрат своите простори.

Еуро Креатив е ваш сигурен партнер за создавање убави и одржливи средини.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи