Еуро јајце


  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 12
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: Карши Ново Веро

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:00
    Саб од 09:00 до 15:00
    Нед од 09:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Не престануваат скандалите со набавките во ЕЛЕМ. Низа скандали го тресат ЕЛЕМ со изнајмување на механизација и разни договори со Марковски компани. Од една ...
сите 14 | | | веќе видена

Гасната централа на „Митилинеос“ треба да обезбеди нова количина на електрична енергија, но и дополнително количество топлинска енергија. Претседателот на ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи