Ergo Kom

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 4/8
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Lokacioni: во улицата кај Апче, на 1 кат

  • Telefon 2: 071 223751
  • Faksi: 02 3232351
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/dfd91ee7421990ca32f893bce4a08c02.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ERGO KOM është përfaqësues ekskluziv dhe distributorë për produktet e prodhuesit të njohur botëror të produkteve të telëzuara dhe gjeosintetike "Maccaferri", KOMPANI E THEMELUAR Në VITIN 1879, e pranuar në botë si partner i dëshmuar në sferën e projektimit dhe zhvillimit të zgjidhjeve të përparuara në ndërtimtari dhe inxhinieri të ambientit jetësor.

ERGO KOM mund të bëhet partneri Juaj i besueshëm në dorëzimin e materialeve me cilësi të lartë, si dhe në zhvillimin e zgjidhjeve për:

Struktura mbështetëse nga dheu i përforcuar; Aplikacione hidroteknike; Kontroll të erozionit dhe rrjedhjes; Mjedisit jetësor dhe deponive; Tunele dhe dysheme industriale; Mbrojtje nga rrëshqitjet nëpër rrugë dhe hekurudha; Bariera siguruese dhe të tingullit; Përmirësimin e mbartjes së dheut; Rrjeta rrethuese
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Galmac gabion

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Geogrids

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Geotextile

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Products for erosion control

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Drainage geocomposites

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Terramesh units

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Mattresses

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Gabions

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Rockfall protection netting


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj