Енго Терм


  • Адреса: ЈНА 6
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7861 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638364236_1.jpg?t=true&w=300&h=300


Енго терм е компанија која е главно семејна сопственост, испорачува иновативни, квалитетни и со врвен дизајн производи кои перфектно се вклопуваат во секој објект. Со долгогодишното искуство Енго терм може да се пофали со решенија за греење, ладење и водовод кои имаат високи перформанси и секогаш ги задоволуваат потребите на нашите клиенти.

Сите наши системи се дизајнирани пред се според барањата на нашите клиенти, од тоа да бидат енергетски ефикасни, квалитетни, давајќи ви прекрасно чувство на сигурност во вашиот дом.

Наши услуги:

- Греење

Нашите системите за греење во моментов обезбедуваат удобност и безбедност за деловни објекти, самостојни куќи, згради...
Каде и да го инсталирате, системот што ќе го изберете е приспособен да одговара на просторот и на неговите жители.

- Климатизација

Одржувајте здрав начин на живот со природна клима!
Ние ви нудиме идеално решение за систем за ладење во вашиот дом, овозможувајќи ви да уживате во сите бенефити на климатизираниот објект. Системот за климатизација овозможува природна размена на воздух во просторијата, обезбедувајќи свеж воздух без отворање прозорец, а со тоа ги намалува трошоците за енергија. Системите за климатизација се достапни за секаков тип на објект.

- Термални пумпи – соларни панели

Без разлика дали го реновирате вашиот дом, градите нов или едноставно барате нова единица за греење на вода. Ние имаме совршено решение за вас. Нашите термални пумпи инсталирани од професионалци се поврзани со соларни панели кои се енергетски ефикасни и еколошки, а истовремено и трошоците за електрична енергија се ниски.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи