Enex Grup Inxhiniering

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Simeon Kavrakirov 20-1/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1399885139_76.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania jonë Eneks Group Inxhenering, në treg ofron produkte energjetike dhe ekologjike dhe zgjidhje sistemesh për ngrohje, ftohje dhe prodhim të ujit të ngrohtë samitar, si pompa ngrohjeje dhe sisteme diellore.

Kompania Eneks është përfaqësues zyrtar dhe ekskluziv i kompanisë austriake IDM-Energiesysteme GmbH në territorin e Republikës së Maqedonisë për pompat ngrohëse dhe Sonnenkraft për sistemet diellore.
Misioni ynë është klientëve tanë t'u ofrojmë produkte ekologjike dhe me cilësi të lartë dhe zgjidhje sistemesh për ngrohje, ftohje dhe prodhim të ujit të ngrohtë, me përdorim të lartë efikas të energjisë ripërtëritëse.

Ekipi ynë me përvojë ofron shërbim të cilësisë së lartë, mbështetje teknologjike dhe trajnim të klientëve dhe bashkëpunëtorëve tanë.

Pompat ngrohëse të prodhuara në Evropë, me cilësi të lartë dhe me kapacitet ngrohës nga 3.5 deri 500 kË, janë zgjidhje e vërtetë për një familje ose godinë me shumë familje, objekte banimi, hotele, hapësira zyrtare, objekte industrial.

- Ujë- pompa ngrohëse uji
- Ajër - pompa ngrohëse uji
- Tokë – pompa ngrohëse uji
- Ujë I ngrohtë sanitari me teknologji HGL
- NAVIGATOR kontroll të sistemit tuaj për ngrohje nëpërmjet celularit, tabletit ose kompjuterit tuaj
- Sistem ftohje aktiv, pasiv dhe IDM
- Integrim diellor
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:24.600 MKD22.140 MKD

Collector FDH - 2.6V

Retail Price - VAT Included:42.999 MKD

BWT AQA drink Pure LOFT со Grohe ку ...

Retail Price - VAT Included:15.533 MKD

Fan coil ESTRO FC (recess mounting)

Retail Price - VAT Included:18.231 MKD

Fan coil ESTRO FL


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj