Еммо


  • Адреса: Партизанска 1
  • Место: Пробиштип
  • Оддалеченст: ≈10718 км
Дејности:

минимаркети


  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:30
    Саб од 09:30 до 20:30
    Нед од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Угаснати печките на Еуроникел, или попознат како кавадаречки Фени. Поради огромните трошоци за електрична енергија, донесена е одлука да запре производствениот ...
сите 68 | | | веќе видена

Брзиот технолошки развој во последниве децениидоведе до вистинска дигитална револуција во сите сегменти на секојдневието. Општо е прифатено дека дигиталните ...
сите 38 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи