Elema


  • Adresa: rr.51, Stopanski dvor 132
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7416 км

  • Telefon 2: 070 393156
  • Faksi: 02 3080498
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568892050_01.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ELEMA, partneri juaj i besueshëm dhe besnik, është themeluar në vitin 1991. Me më shumë se 27 vjet përvojë, garantojmë jo vetëm cilësi të lartë, por edhe një qasje inovative për t'u dhënë klientëve tanë zgjidhjet dhe përvojat më të mira dhe kreative kur bëhet fjalë për kallëpe (kallëpe makinerie) me injeksion dhe fryrje si dhe prodhimin e objekteve nga masa plastike, për të plotësuar nevojat dhe kërkesat e klientëve tanë të çmuar. Kjo përvojë përfshin mbështetje të përkushtuar që kulmon me dërgimin e suksesshëm të produktit në nivel global. Softueri ynë kryesor, teknologjitë mekanike dhe njerëzore sigurojnë përfitim dhe rritje në të ardhmen. Angazhimi ynë ndaj klientëve, komunitetit dhe punonjësve tanë është i mishëruar në deklaratën tonë të vlerës dhe politikën e cilësisë.

Larmia e produkteve

Fokusi ynë në bazën e korporative, industriale dhe konsumatore do të thotë që ne bëjmë produkte që ju përshtaten, në çdo formë. Pavarësisht nëse jeni klient i korporatës ose në industri të tilla si ndërtimi, kozmetike, automobilistike, dixhitale, shërbimet tona janë të përshtatura për nevojat tuaja.

Produktet tona:
- kuti (me dhe pa fund të dyfishtë)
- shishe
- kavanoza
- ambalazh qelqi

Shërbime për klientë

Ne nuk i harrojmë klientët tanë edhe pasi produktet janë shitur. Sigurojmë shërbime efikase të kujdesit ndaj klientit dhe stafi ynë është gjithmonë i gatshëm të ndihmojë para, gjatë apo edhe pas shitjes. Për ne, ne nuk jemi vetëm furnizues të blerësve.

Jemi të përkushtuar t'u përgjigjemi në mënyrë aktive nevojave dhe pritshmërive të klientëve tanë. Me këtë garanci të kënaqësisë së klientit, kemi një sistem komunikimi transparent dhe një ekip miqësor që flet anglisht, të përkushtuar për zgjidhjen e çdo problemi të klientit në çdo fazë të ndërveprimit tuaj me ne.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Флип Флоп капак

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Држач за маска

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Шише 250мл

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Шише за пудра

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Кутија 300мл

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Кутија 50мл

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Кутија 10мл

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Кутии


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj