Elema


  • Adresa: rr.51, Stopanski dvor 132
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10677 км

  • Telefon 2: 070 393156
  • Faksi: 02 3080498
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568892050_01.jpg?t=true&w=300&h=300


Prodhimi i kutive bëhet në nivelin më të lartë me materiale të cilësisë së lartë si Polipropileni (PP) dhe Polistireni (PS).
Kutitë mund të përdoren për çdo qëllim në varësi të nevojave të klientit.
Ne përdorim polietileni me densitet të lartë (HDPE) për prodhimin e shisheve.
Për prodhimin e kavanozëve ne përdorim polietileni me densitet të lartë (HDPE)

* Produktet mund të paketohen në varësi të nevojave të klientit.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Флип Флоп капак

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Држач за маска

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Шише 250мл

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Шише за пудра

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Кутија 300мл

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Кутија 50мл

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Кутија 10мл

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Кутии


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj