Електрон М

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Зеничка 13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9438 км
  • Локација: нас.Железара

  • Телефон 2: 02 2614684
  • Факс: 02 2640200
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568271319_54.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Електрон М е компанија која се занимава со увоз и продажба на автоделови. Поконкретно, делови за анласери, алтернатори, како и комплетни анласери и алтернатори, сензори, пумпи за гориво, сијалици, грејачи, релиња за грејачи, бомбини, електронски палења, степ мотори, ЕГР вентили, осигурачи. 

Асортиманот на делови, кој што се состои од околу 14.000 различни делови се за сите видови патнички, комерцијални, товарни возила, како и за индустриски и земјоделски возила и машини. 

Електрон-М е официјален застапник за повеќе реномирани европски фирми како што се Mobiletron, ERA, TUP, Ghibaudi Mario, ZEN, ZM, CARGO, Fransizkup, General Electric, AS, Hueco General Electric и MEGA кои што се водечки производители во Европа за деловите кои што ние ги имаме, а исто така сме застапници и за Bosch, Valeo, Ika, NTN, SKF, INA. 

Нашиот тим е обучен, стручен и подготвен да ви помогне за секое прашање или проблем во областа која ја застапуваме. Исто така, вршиме дистрибуција како во Скопје, така и низ цела Македонија.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи