Електро фаворит


 • Адреса: с.Боговиње б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7394 км
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингWi-Fi Зона

  ТМ


  • Адреса: 9-ти Километар б.б.
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7491 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

  ДПУТ “ТМ” ДОО Штип е основана во 2003 година, со седиште на ул. Струмички пат 9-ти км бб во Штип, Република Македонија. Основната дејност на претпријатието е проектирање, надзор и монтажа на електроенергетска опрема и објекти од низок и среден напон. Претпријатието има хала за монтажа на производи, работилница за одржување и магацински простор, со вкупни 700м². ДПУТ “ТМ” ДОО Штип има 24 вработени од кои 5 со високо образование и 19 со средно образование.

  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  Валвинг


  • Адреса: Скупи 22/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 12:00

  Валвинг е компанија која се занимава со увоз, продажба и монтажа на опрема за греење и соларни системи, водовод и одвод, како и чешми и галантерија за бањи.

  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Електровин


  • Адреса: Кочански пат 5
  • Место: Виница
  • Оддалеченст: ≈7503 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

  Електровин е компанија чија основна дејност се услуги од областа на електроенергетиката.

  ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Валдрини Електрик


  • Адреса: Браќа Миладинови 182
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км

  Валдрини Електрик е фирма која е специјализирана за електрични инсталации. компанијата има 25 години работно искуство.

  Мапа

  „Буџетот е во добра кондиција, финансиите се стабилни. Минатата година имавме добра динамика на наплата со реализација на проекцијата за вкупни приходи од 97%, ...
  сите 106 | | | веќе видена

  Министерството за финансии во последнава година заедно со Народна банка работеше на новиот Закон за платни системи и платежни услуги, со којшто воедно се ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи