Екстрим

КлиматизираноПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: Борис Кидрич 108
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Локација: над педанот

 • Работно време: Пон - Саб од 09:30 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


18%заштеда
Цена со ДДВ:369 ден.299 ден.

Женски парфем Live 100ml

18%заштеда
Цена со ДДВ:369 ден.299 ден.

Женски парфем Free 100ml

18%заштеда
Цена со ДДВ:369 ден.299 ден.

Женски парфем Aura 100ml

18%заштеда
Цена со ДДВ:369 ден.299 ден.

Машки парфем Woods 100ml

18%заштеда
Цена со ДДВ:369 ден.299 ден.

Машки парфем Perfect 100ml

18%заштеда
Цена со ДДВ:369 ден.299 ден.

Машки парфем Level Up 100ml

18%заштеда
Цена со ДДВ:369 ден.299 ден.

Машки парфем Free 100ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:706 ден.600 ден.

Наливен парфем 250 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:141 ден.120 ден.

After shave green 300 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:141 ден.120 ден.

After shave red 300 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:141 ден.120 ден.

After shave blue 300 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:141 ден.120 ден.

After shave orange 300 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:59 ден.50 ден.

After shave orange 110 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:59 ден.50 ден.

After shave green 110 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:59 ден.50 ден.

After shave red 110 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:59 ден.50 ден.

After shave blue 110 ml


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

Вичишки комерц


 • Адреса: ул.24, нас.Илинден 37
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7860 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Најквалитетна козметика за нега на лице и тело: шампони, креми, купки... од светски реномирани компании.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1547558342_95.jpg?t=true&w;=300&h;=300
ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Алкалоид АД Скопје


 • Адреса: бул.Александар Македонски (Едвард Кардељ) 12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

АЛКАЛОИД AД Скопје е компанија која повеќе од осум децении работи на производство на лекови, преработка на билни суровини, производство на козметички и хемиски производи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/2212037ec3c94e84751c65979e578791.jpg?t=true&w;=300&h;=300

Економик


 • Адреса: бул.Јане Сандански, ТЦ Бисер 82 лок.38
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

Накит, парфеми и модни додатоци

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698591405_09.png?t=true&w;=300&h;=300

Oriflame


 • Место: Охрид

Продажба на козметика

Дејности:

козметика

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707985894_94.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

Македонија лани потрошила фрапантни 4,02 милиони долари за увоз на кромид, лук и праз, што претставува зголемување од 90 отсто во однос на 2022 година, ...
сите 39 | | | веќе видена

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 19 | | | веќе видена

Без разлика дали сакаат само да уживаат или сакаат да профитираат од издавање, се повеќе граѓани на Србија купуваат недвижен имот во соседните земји кои ...
сите 12 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 71 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи