Екстрим

КлиматизираноПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: Борис Кидрич 108
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Локација: над педанот

 • Работно време: Пон - Саб од 09:30 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


18%заштеда
Цена со ДДВ:369 ден.299 ден.

Женски парфем Live 100ml

18%заштеда
Цена со ДДВ:369 ден.299 ден.

Женски парфем Free 100ml

18%заштеда
Цена со ДДВ:369 ден.299 ден.

Женски парфем Aura 100ml

18%заштеда
Цена со ДДВ:369 ден.299 ден.

Машки парфем Woods 100ml

18%заштеда
Цена со ДДВ:369 ден.299 ден.

Машки парфем Perfect 100ml

18%заштеда
Цена со ДДВ:369 ден.299 ден.

Машки парфем Level Up 100ml

18%заштеда
Цена со ДДВ:369 ден.299 ден.

Машки парфем Free 100ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:706 ден.600 ден.

Наливен парфем 250 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:141 ден.120 ден.

After shave green 300 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:141 ден.120 ден.

After shave red 300 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:141 ден.120 ден.

After shave blue 300 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:141 ден.120 ден.

After shave orange 300 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:59 ден.50 ден.

After shave orange 110 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:59 ден.50 ден.

After shave green 110 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:59 ден.50 ден.

After shave red 110 ml

15%заштеда
Цена со ДДВ:59 ден.50 ден.

After shave blue 110 ml


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

Вичишки комерц


 • Адреса: ул.24, нас.Илинден 37
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7860 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Најквалитетна козметика за нега на лице и тело: шампони, креми, купки... од светски реномирани компании.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1547558342_95.jpg?t=true&w;=300&h;=300
ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Алкалоид АД Скопје


 • Адреса: бул.Александар Македонски (Едвард Кардељ) 12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

АЛКАЛОИД AД Скопје е компанија која повеќе од осум децении работи на производство на лекови, преработка на билни суровини, производство на козметички и хемиски производи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/2212037ec3c94e84751c65979e578791.jpg?t=true&w;=300&h;=300

Економик


 • Адреса: бул.Јане Сандански, ТЦ Бисер 82 лок.38
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

Накит, парфеми и модни додатоци

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698591405_09.png?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 138 | | | веќе видена

Во изминативе неколку години беше постигнат натамошен значаен напредок во зајакнување на финансискиот сектор. Беше донесен Закон за финансиска стабилност со ...
сите 44 | | | веќе видена

Агенцијата за поддршка и промоција на туризмот на Република Северна Македонија, денеска во Битола, ги промовираше резултатите од спроведувањето на двогодишниот ...
сите 21 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 65 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи