Екстра Клининг Сервис

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Јужноморавски бригади 2/23-a
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км

  • Телефон 2: 071 328156
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1510225231_59.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Екстра Клининг Сервис e сервис за чистење на сите видови стакла (внатрешни и надворешни), како и за чистење на тврди и меки подови (плочки, мермер, синтелон, итисон и др.)
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи